«Народним фронт» фактично саботував підтримку української мови

25.05.2017

Народний фронт

Після того як «Народним фронт» провалив голосування за проект №5313 про встановлення квоти 75% для української мови на телебаченні, в патріотичній позиції цієї сили вже варто сумніватися. Фактично, партія «Народний фронт» разом з «Опозиційним блоком» саботувала голосування за мовні квоти для української мови. Таку думку kp.ua висловив відомий аналітик Владислав Дзівідзінскій.

За словами експерта, той факт, що лідери і більшість членів партії «Народний фронт» не голосували за введення мовних квот на телебаченні, викликає сумнів про патріотичну позицію цієї політсили.

«Маски скинуті. «Фронтовики» кричали про підтримку проекту 5313, але разом з «Опоблоком» не голосували за українську мову і за мови інших корінних народів. Ми виходимо з результатів голосування, в яких видно, що лідери «Народного фронту»: Геращенко Антон , Тетерук Андрій, Дейд Євген, Донець Тетяна, Поляков Максим та інші – вони точно так само не підтримали законопроект, як і екс-регіонали!»  – зазначає Владислав Дзівідзінскій.

Політолог також вважає, що демарш «Народного фронту» під час голосування за квоти для української мови на телебаченні несе для всієї політичної сили додаткові репутаційні втрати: «В якійсь мірі, вчорашнє голосування можна було б вважати політичним самогубством «Народного фронту», якщо б у цій партії було хоч якесь майбутнє. В принципі, нічого критичного не сталося, законопроект прийняли і без депутатів з «Опоблока» або «Народного фронту», просто партія, яка з перших днів свого створення робила собі імідж на патріотизмі, остаточно показала, що існують безліч інших важливих чинників які впливають на їх рішення, а патріотизм може бути формою подачі себе і позиціонуванням на політичному полі. Фактично, вони саботували голосування за підтримку української мови на телебаченні».

Нагадаємо, у вівторок 23 травня Верховна Рада проголосувала за введення мовних квот на телебаченні. Тепер, відповідно до закону, в ефірі загальнонаціональних каналів має бути не менше 75%, а регіональних – 50% україномовного контенту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини