Ветерани міліції знову пікетували поліцію (фото)

20.12.2016

Сьогодні, 20 грудня, колишні працівники міліції Чернівців, які перебувають на пенсії, повторно зібралися на мітинг, цього разу – на Центральній площі міста.

Вони знову вимагають, аби пенсії їм нараховували як працівникам національної поліції, – повідомляє molbuk.ua

Григорій, майор УМВС на пенсії, розповів, що за 20 років вислуги зараз він отримує півтори тисячі гривень пенсії, а його колега-прапорщик – 1300 гривень.

«З першого січня буде мінімально 3200 гривень пенсія, а нам пенсії ніхто не піднімає. У зв’язку з тим, що поліція зараз має оклад сім-вісім тисяч, то десь з перерахунку половину би мав», – каже він.

Крім цього, як розповіли мітингувальники, сьогодні зібралися також з приводу Дня «старої міліції, не поліції».

Натовп міліціонерів вирушив до Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, де поклав квіти до стели загиблим працівникам правоохоронних органів.

militsiya1

militsiya2

militsiya3

militsiya4

Фото: molbuk.ua

Коментарі
  • Всю жизнь взятками не могли насытиться, сейчас пенсий им не хватает. Пенсии для рабочих, крестьян и трудовой интеллигенции.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини