У Києві з ініціативи партії «Батьківщина» відбулося Всеукраїнське селянське віче

02.11.2016

14958893_1172211949511438_164567416_nУ заході взяли участь близько 10 тисяч учасників з усіх регіонів України – в тому числі, і делегація від Буковини. Це представники громадських селянських організацій, фермери, сільські та селищні голови, депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина», а також делегати від профспілок, сільської медицини та освіти.

Під час Віча делегати з усіх регіонів України обговорили становище українського села, аграрної галузі та життя звичайного селянина.

«Коли нам буває важко, ми з вами завжди збираємося великою громадою, родиною, яка пережила все, що може пережити справжня родина – вистояти, зміцнитися та йти вперед», – сказала Юлія Тимошенко, відкриваючи Всеукраїнське селянське віче.

«Роками ці проблеми не вирішуються. «Батьківщина» сьогодні готова взяти на себе відповідальність за їх вирішення, – каже учасник віча, голова Чернівецької обласної «Батьківщини» та очільник обласної ради Іван Мунтян. –  В жодному разі не можна допустити сьогодні продажу землі сільськогосподарського призначення – за відсутності цивілізованого ринку землі, а особливо – під час війни на Сході країни. Адже так ми самі зробимо себе залежними від олігархів, і не тільки від своїх, а й від іноземних».

«Ті, хто хочуть працювати, не завжди мають можливість це робити – техніку, гроші. А земля потребує чималих вкладень… – каже учасниця віче, Юрківецький сільський голова Марія Смеречанська з Заставнівщини. –  Без підтримки держави село не виживе».

Лідер «Батьківщини» закликала учасників віче спільно сформувати спільне бачення та шлях розвитку українського села.

«Сьогодні перед нами стоїть завдання – намітити наш шлях, об’єднати зусилля і піти вперед. І зробити так, щоб ми пишались своїми родинами, країною, землею, працею», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на Всеукраїнському селянському вічі презентувала нову масштабну програму розвитку села.

Програмою визначені ключові кроки, які мають бути покладені в основу державної стратегії розвитку села:

1.Формування селянина-господаря та розвиток сімейно-фермерського устрою господарювання;

2.Збереження та розвиток поселенської мережі;

3.Впровадження прозорих земельно-орендних відносин;

4.Ефективне землекористування, захист прав власників паїв;

5. Державна підтримка дрібних товаровиробників та поглибленої переробки;

6.Відшкодування відсотків на аграрні кредитні програми;

7.Стале оподаткування: єдиний податок з 1 га;

8.Підвищення рівня оплати праці в АПК;

9.Децентралізація податків і зборів на рівень громад;

10. Якісні освітні і медичні послуги;

11. Розвиток сільської інфраструктури, соціально-інженерних мереж.

Коментарі
  • Мораторій на продаж землі – це для олігархів, які отримують шалені прибутки з селянських паїв, нічого в землю не вкладають, виснажують її. А люди жебракують на цій землі.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини