Іван Гешко попросив нардепа Бурбака допомогти з приміщенням для Чернівецького відділення НОК

14.09.2016

ГешкоГолова Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України Іван Гешко на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» обурився тим, що влада миттєво реагує на відсутність додаткових офісів у деяких політичних сил. Натомість прохання обласного відділення НОК вже тривалий час ігноруються, хоча вони змушені тимчасово знаходитись у приміщенні дитячого притулку,що по вул. Головній,чим створюють незручності.

Нагадаємо, що невдовзі на виконкомі мають розглянути питання виділення приміщення у центрі Чернівців, на вулиці Сковороди,1, площею 216 квадратних метрів для потреб Максима Бурбака та партії «Народний фронт». Тож з огляду на те, що у представників цих партій й юез того багато нерухомого майна і фінансів, Іван Гешко звернувся до народного депутата України Максима Бурбака з пропозицією допомогти у вирішенні питання та посприяти у виділенні приміщення для розміщення Національного Олімпійського комітету в Чернівецькій області.

 

Коментарі
  • от ти Ваню наївний хлопець. Хто ті і хто Бурбак ))) ось коли ти кинеш атлетику та займешся контрабасом – буде тобі і бєлка буде і свісток )))

  • скіко ще треба часу, щоб ті чернівчани прозріли??? треба, щоб всі приміщення у центрі захапали, щоб Бурбак з Федоруком на місці сізо торгівельний центр влаштували, щоб Каспрук розжирів так, що в своє крісло перестане поміщатись????

  • це все для буковинців, щоб їм було зручно і затишно ходити на прийом до депутатів, а спорт почекає, народ – понад усе

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини