Пішов з життя відомий чернівецький журналіст Володимир Драюк

30.08.2016

ДраюкСьогодні, 30 серпня, на 65-у році пішов із життя відомий чернівецький журналіст Володимир Драюк. Про це БукІнфо повідомив головний редактор газети “Буковина” Анатолій Ісак.

Володимир Максимович закінчив Чернівецький державний університет, тривалий час очолював прес-службу Управління внутрішніх справ України в області. Член Національної спілки журналістів України. Автор низки книг про нелегкі міліцейські будні.

Вийшовши на пенсію за вислугою років у чині підполковника, він не полишив улюбленої журналістської справи – співпрацював з багатьма засобами масової інформації краю. Знали його і в Україні, адже його інформації, повідомлення, репортажі лунали у спеціальних передачах українського радіо й телебачення.

Праця журналіста-правоохоронця відзначена медалями МВС України, обласної ради та облдержадміністрації.

Прощання з Володимиром Драюком відбудеться завтра, 31 серпня, з 10-ї до 12-ї години у Центральному палаці культури.

Редакція “Чернівці Таймс” висловлює щирі співчуття родині та близьким Володимира Максимовича Драюка. Нехай земля йому буде пухом!

Коментарі
  • Очень жаль, хороший был человек. И возраст молодой слишком…жить бы да жить…Соболезнования родным.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини