За неякісну роботу менеджменту комунальних компаній з кишень чернівчан мають сплатити 5 мільйонів гривень штрафів – Віталій Гавриш
Лідер фракції «Самопоміч» в Чернівецькій міській раді Віталій Гавриш після вчорашньої сесії міської ради на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» опублікував позицію фракції щодо голосування по фінансовій допомозі комунальним підприємствам.
«20.07.2016р. на позачерговій сесії розглядалось питання виділення фінансової допомоги 3-м комунальним підприємствам міста на загальну суму 26 700 000,00 грн.
З них КП “Чернівціводоканал” 11 200 000,00 грн., КП “Чернівецьке тролейбусне управління” 9 600 000,00 грн. та КП “Чернівцітеплокомуненерго” 5 900 000,00 грн.
Сесія була насичена спілкуванням і розмовами, проте нам так і не надали чіткої відповіді, які дії підприємствами (окрім підготовки до отримання кредитних коштів) здійснюються для покращення власної фінансвої ситуації. Також не зрозуміло чи здійснюють чиновники міської ради, зокрема і голова, контроль над фінансовою та госп. діяльністю, адже вдумайтесь депутати з міського бюджету зобов’язані сплатити штрафів та пені на понад 5 000 000,00 грн. за неякісну роботу менеджменту компаній. Це неприпустимо в такий скрутний час допускати такі серйозні упущення. Саме тому ми вимагаємо від комунальних підприємств надати чіткий (не на 4000 сторінок) план розвитку діяльності підприємств, оскільки дані штрафи ми платимо з кишень кожного чернівчанина, тоді, як не всі користуються послугами підприємств в той час, як 5 000 000,00 грн. це вже декілька тролейбусів, чи заміна не 1 кілометра труби.
Хочу зазначити, що виділення коштів на підтримку КП “Чернівцітеплокомуненерго” ми підтримуємо, оскільки запрошувана сума найменша, фактично це кошти для виплати заробітної плати ще починаючи з квітня, а мати можливість та не виплачувати людям зароблене, як мінінмум не по людськи. Проте і від даного підприємства ми очікуємо також план розвитку, оскільки вже в серпні ці підприємства, знову звернуться за новою допомогою в сумі вже 40 000 000,00 грн.
Допоки ми не отримаємо відповіді на всі запитання, наша фракція буде утримуватися від голосування по цим питанням»











Коментарі
Який на фіг ПЛАН РОЗВИТКУ! План санації підприємств-банкурутів та ЗВІТ їхніх керівників та кураторів із висновками: звільнити, передати матеріали в прокуратуру…, подати позов до суду на відшкодування вкрадених чи бездарно витрачених коштів.