На Богдана Хмельницького поклали найдешевшу низькосортну бруківку
Бруківка гранітна колота ЗВИЧАЙНА
Звичайна колота бруківка габро
Практичні всі заводи-виробники виробляють колоту бруківку з буту-кругляка, не роблячи попереднього розпилу на сляби. Мінусом даного виду продукції, звичайно ж, є її невисока якість. При виробництві з буту бруківка має погану геометрію сторін і великі відхилення від допусків (близько 20-30 мм). Такий бруківки може бути близько 50% із загальної маси. Так, якщо Ви замовляєте колоту гранітну бруківку 100х100х50, довжина її сторін може коливатися у одних виробників від 70 до 130 мм, у інших – від 80 до 120 мм. Це істотно позначається на рівності ряду. Будьте готові, що майстру-мулярові доведеться робити великі шви між рядами (2-3 см), щоб зберегти рядності. В подальшому це принесе незручності, так як по такій поверхні некомфортно ходити.
Ціна такої колотої бруківки може бути нижче, ніж колотої вищого сорту. Однак, якщо довести звичайну колоту бруківку до тієї кондиції, яку має колота вищого сорту – то ціна продукції, як мінімум, подвоїться. Сортувати звичайну колоту бруківку виробникам не вигідно: з огляду на вимоги щодо допуску ± 10 мм, половина продукції просто піде в шлюб“, – йдеться у дописі.
Коментарі
Ну и нафиг там надо было брукивку?! Дебилы ,бл…..
Були би здивовані, якби помічник “гранд депутата” Михайлишина сказав би щось інше. Аркадій бєрьоза -всьо прапало, всьо прапало !
они с начало асфальт положили, а потом сверху еще и булыжником об мостили, могли бы уже оставить асфальт, они наверно для будущих троллейбусов брущятку ложат но почему на асфальт когда на нашей (Сагайдачного там и переулок 1 – й Сагайданого (7) я живу ) положена брущятка на бетон сначало бетон укладывали потом брущатку, до сих пор всё крепко не единого изъяна!!