Сім трудових буднів Олексія Каспрука
Слова Олексія Каспрука в ефірі одного з чернівецьких телеканалів про те, що він, не покладаючи рук, ледь не цілодобово, працює на благо громади міста, одразу ж взяли на озброєння підконтрольні Ратуші ЗМІ, аби зайвий раз продемонструвати чергову чесноту нашого мера.
«Все навантаження за шістьох керівників міської ради несу я. Але це мене абсолютно не лякає, я знайду і 26-ту, і 27-му годину в добі», – пафосно тоді зізнався Олексій Павлович.
З одного боку мера хочеться пожаліти, що він так багато працює, втомлюється, мабуть, недосипає і не доїдає. А з іншого боку, мер-трудоголік – це звучить гордо! Щоправда, тільки звучить. Бо, розповідаючи про свої «стаханівські» звершення, Каспрук, м’яко кажучи, лукавить. Та коли не має чим хвалитися, навіть такий привід стає в нагоді. Хоча і він досить швидко перетворюється на погано зліплений міф.
Варто лише згадати заяву одного з депутатів міської ради, який наприкінці березня повідомив, що за останній місяць Каспрук був на роботі всього лише 4 дні. Мер та його радники одразу ж з піною у рота кинулися спростовувати цю інформацію і доводити, що Каспрук не просто цілими днями сидить на роботі, а ще й ледь не ночує у своєму кабінеті. Але з пісні слів, як то кажуть, не викинеш. Тож, зацікавившись цією ситуацію, ми дізналися, що за період з 10 лютого по 13 березня цього року, Каспрук був на робочому місці таки не 4, а аж цілих… 7 днів. Всі інші – це відрядження, відпустка, лікарняний та вихідні.
Коли не має виконкому, заступників мера, секретаря міської ради, Каспрук за місяць лише сім разів вшанував підлеглих своєю присутністю на роботі. Всі інші подалі від Ратуші, від комуналки та соціальних проблем.
Лікарняний – то, звісно, святе. Але відпустка та відрядження, у досить непростий для міста час. Взагалі, відрядження мера вже давно стали предметом для глузування, бо скільки Каспрук у них не їздить користі від того місту жодної. Та Олексія Павловича це все одно не зупиняє, бо душа бажає свята.
В цій ситуації стогони мера про те, що він один за всіх, і йому не вистачає часу, виглядають дещо сумнівно .
Бо може не треба шукати 26-ту і 27-му годину у добі, а просто раціонально використовувати час відведений трудовим законодавством.
Андрій Тисовський
Залишити відповідь