«Нетрадиційна» логіка Максима Бурбака
Після Великодніх свят у нардепа Максима Бурбака з невідомих причин почала шкутильгати логіка, бо після його сьогоднішніх полум’яних промов стало абсолютно незрозуміло чого він хоче від Чернівецьких обласної та міської рад.
В принципі, нічого від них він і не повинен хотіти, а повинен займатися законотворчою діяльністю. Та Максим Юрійович полюбляє бути у центрі подій, керувати усіма процесами і давати усім цінні поради.
Спершу від народного «фронтовика» Буковини дісталося обласним обранцям.
«Обласна рада – це взірець того, що було б, якби відбулася афера з позачерговими виборами до Верховної ради. Ефективність цієї облради зменшилася порівняно з попередніми скликаннями».
Так Максим Юрійович натякає, що в обласній раді є 10 фракцій, які не завжди можуть між собою домовитися, а ситуативні більшості інколи набувають дивних конфігурацій. І то саме, на думку Бурбака, могло відбутися із парламентом, якби всі пішли на вибори. Кількість партій, які б потрапили до Верховної ради зросла, і далеко не факт, що це позитивно б вплинуло на її роботу.
Припустимо, раціональне зерно у словах Максима Юрійовича є. В такому випадку не зовсім зрозуміло чому він так настійливо домагається перевиборів Чернівецької міської ради.
«Цей склад ради недієздатний. Я все більше переконуюся у тому, що треба приймати рішення у Верховній раді».
Таким є «вирок» міським обранцям від нардепа і черговий натяк на те, що парламент може прийняти рішення про розпуск ЧМР.
Але тоді виникає логічне питання: а якщо в результаті позачергових виборів міської ради у ній буде не 6, як зараз, а 8-10 фракцій, чи стане вона від того більш дієвою?
Чіткої відповіді на це питання у Бурбака не має, зате у нього несподівано просинається любов до крайового парламенту.
«В обласній раді менше чубляться ніж у міській».
Отакої! А як же ж слова про низьку ефективність роботи обласних обранців і таке інше?
Складається враження, що Максим Юрійович і сам не знає, що його не влаштовує у роботі обласної та міської рад.
Але він чітко знає, хто у всьому винен: Куліш та «Рідне місто».
«Куліш зробив все, щоб злити вибори в Чернівцях. У місті 12 округів до облради, і жоден представник «Солідарності» не пройшов. Люди голосували за «Рідне місто», що туди, що сюди».
Або Бурбак після свят обмовився, або він знає щось таке чого не знаємо ні ми, ні, власне, «Рідне місто». Бо ця партія виставляла своїх кандидатів лише до Чернівецької міської ради, а до обласної не балотувалася.
Тому зрозуміти, кому Куліш «злив» вибори у Чернівцях можна лише осягнувши хитросплетіння «нетрадиційної» логіки Максима Юрійовича.
Захар Подкидишев
Коментарі
…, а караван идёт.
Нельзя критику власти оправдывать поговоркой “собаки лают, а караван идет”.
В противном случае Вам могут ответить аналогичной грубой шуткой: ” А давайте вырвем Сусанину ногу! Идите в попу- я вспомнил дорогу!”
Давайте отрежем Мересьеву ноги!!! Не надо ребята я буду летать.)))
Нельзя каравану идти быстрее, чем могут старики и дети
Хороший текст: “…это типичный образчик мимикрирующих под реформаторов представителей старой совковой номенклатуры. Для них характерны неплохое владение речью, умение держаться перед камерой и правильно общаться с прессой, спортивная подтянутость , скромная косметика и деловая европейская прическа, обильное употребление реформаторской терминологии, взывание к европейским ценностям, решительнейшее требование перемен и нетерпимости к коррупции. Они летают в самолетах 1 классом и посещают приюты для сирот( то же под камеры).
Лидером этой генерации профанирующих реформаторов до последнего времени был очень способный демагог и воришка А. Яценюк. Сейчас его сменил не менее талантливый В. Гройсман. Оба кабинета министров Яценюка и вся нынешняя колода – это все примеры таких вот номенклатурных мимикрий.
И последующие будут такими же. Может бы даже более талантливыми.
Бубрак как всегда в своем репертуаре – виноватые все, но не он )))))