Реформи по-буковинськи: екс-ДАІшники окупували чернівецьке МРЕВ
Кумівство у правоохоронних органах це вже можна сказати національна буковинська традиція. А традиції, як відомо, треба зберігати, чим і займаються доволі успішно наші доблесні екс-міліціянти. Зокрема після ліквідації ДАІ в області співробітники цього підрозділу почали «проявлятись» у лавах працівників МРЕВ, як гриби після дощу .
Про подробиці родинно-дружніх хитросплетінь між МРЕВ та ДАІ повідомив депутат міської ради Іван Гончарюк на своїй сторінці у Facebook
«…Виявляється, що ті недолугі ДАІшники, котрі весь час “сиділи на касі”, та котрі не пройшли переатестацію, нині активно переводяться (незрозуміло як) на роботу в МРЕВ! Разом з цим колишніх працівників цієї структури попросили написати заяви на звільнення за власним бажанням!
Ми зазирнули всередину структури, і ось, що там побачили: Душинський В.С. – директор. Перевівся з ДАІ; Сушинський С.В. – заступник директора, рідний брат нинішнього ДАІ області; Нікорич Г. В.- багаторічний начальник МРЕВ, при якому хабарництво було самим процвітаючим; Чубрей Н. – начальник кадрів, колишня працівниця кадрів ДАІ; Душинський О.С.- рідний брат Душинського В.С.; Даньков А. – син колишнього заст. начальника ДАІ області; Палій С.В. – син колишнього радника міністра МВС; Лупашко І. В. – донька нинішнього начальника Кельменецького МРЕВ; Федоряк – син колишнього нардепа від партії регіонів Федоряка Гєни; Всі решта колишні працівники ДАІ.
Цікавим є й те, що багато посад у нинішнюму МРЕВ не зайняті. Оголошення про заміщення розмістили в газеті “Відродження” на останній сторінці, в правому нижньому куточку (аби ніхто не бачив)! Одним словом – ось так і проходять наші реформи: одних змінюємо іншими, але суть залишається незмінна! P.S. нині запустили кілька паперів в дію, побачимо чи з того щось вийде)», – йдеться у дописі.
Щодо паперів, нардеп Дмитро Добродомов відправив відповідний запит на ім’я Арсена Авакова та головного держслужбовця країни Костянтина Ващенко з вимогою розібратись у ситуації, яка склалась у буковинському МРЕВ.
Коментарі
В киевской полиции кадровый кризис. Как рассказали «Вестям» в управлении патрульной полиции, за пять месяцев уволились 43 копа. Еще 500 полицейских, как говорит нам источник, фактически не выходят на улицы, так как перешли на административную работу или уехали работать поближе к дому.
Официально в полиции говорят, что копов на смену заступает примерно столько же, как и всегда, просто стало больше вызовов.
Ждут пополнения
По наблюдению киевлян, патрульных экипажей на улицах Киева стало намного меньше, особенно в центре и особенно ночью. Как узнали «Вести», с ноября прошлого года из киевской патрульной службы, куда в прошлом году пришло на службу 2 тыс. человек, по разным причинам уволено 43 человека. «Да, сейчас вакансии есть», — подтвердили «Вестям» в управлении патрульной полиции.
Но кроме официально уволенных 43 человек на улицах недосчитываются еще 500 человек. «Порядка четверти оформленных сотрудников, а это около 500 человек, фактически не выходят на улицы Киева. Часть из них перевелись в управление и занимаются административными задачами. Другие после начала работы полиции в области и других регионах перешли работать ближе к дому — кто в Борисполь, кто в Полтаву. Так что количество официально уволившихся не отражает полноты картины. Что же касается уволившихся, многие из них разочаровались в службе, поскольку представляли ее себе по-другому, думали, что это несложно», — рассказал «Вестям» источник в патрульной полиции