Генпрокурор подав у відставку

16.02.2016

Генеральний прокурор України Віктор Шокін подав у відставку. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Twitter заступник а голови депутатської фракції “Блок Петра Порошенко” Мустафи Найєма.

Безымянный

За словами джерела “Лівого Берега“, заяву було передано ще сьогодні вранці. Також цю інформацію “Українській правді” підтвердили у Генпрокуратурі. “Шокін подав у відставку”, – сказав співрозмовник видання.

Як повідомлялося, сьогодні президент Петро Порошенко оприлюднив звернення, у якому закликав генпрокурора Шокіна піти у відставку.

“Сьогодні зранку я мав зустріч і грунтовну розмову з Генеральним прокурором. Я звернувся до Віктора Миколайовича з пропозицією, щоб він написав заяву про відставку. Віктор Шокін впровадив ті реформи, яким в ГПУ чинили спротив десятиліттями: позбавлення прокуратури загального нагляду, створення Національного антикорупційного бюро і Державного бюро розслідувань, тощо. Це з одного боку. З іншого, ГПУ, на жаль, не змогла заручитися довірою суспільства. І саме тому на порядку денному стоїть питання про відставку Генпрокурора”, – йдеться в заяві Порошенка.

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини