Буковинські прикордонники зібрали добрий врожай контрабандних цигарок

24.12.2015

111 009

Вчора близько сьомої години вечора до прикордонників відділу “Селятин” від місцевого жителя надійшла інформація про можливе переміщення тютюнових виробів через державний кордон. Перевіряючи дану інформацію, прикордонники Чернівецького загону виявили 18 ящиків з тютюновими виробами та затримали невідому особу без документів, який знаходився в районі виявлення сигарет в безпосередній близькості від лінії державного кордону.

Затриману особу доставлено на відділ прикордонної служби і буде притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства, – інформує Прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

У знайдених пакунках виявилося майже 9 тисяч пачок сигарет марок «Марбле», «Фест» та «Марвел» без акцизної марки. Після перерахунку тютюнові вироби передадуть представникам ДФС у Чернівецькій області.

Також учора в пункті пропуску «Порубне», прикордонники Чернівецького загону спільно зі співробітниками ДФС області виявили 200 пачок сигарет, які були заховані в автомобілі «Мерседес» під декоративною обшивкою пасажирського сидіння та декоративною решіткою повітряної шахти. Разом із тютюновими виробами вилучено і транспортний засіб, який було оцінено у 50 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини