Облрада зірвала вибори Інги Маковецької першим заступником голови

01.12.2015

Обравши Івана Мунтяна головою Чернівецької обласної ради, після годинної перерви, депутати почали формувати її президію. На посаду свого першого заступника Іван Мунтян вніс кандидатуру Інги Маковецької, яка представляє Радикальну партію Олега Ляшка. Здавалося, що вибори відбудуться без проблем, адже у залі жодних заперечень щодо її кандидатури не виникало.

Однак, таємне голосування так і не відбулося. Справа у тому, що для захисту бюлетеня на ньому мають стояти підписи усіх членів лічильної комісії.

З невідомих причин представники “Солідарності” Василь Любимський та Аграрної партії Микола Коваль засідання комісії проігнорували, і свої підписи на бюлетенях не проставили. Відповідно, лічильна комісія не мала права розпочинати голосування.

Іван Мунтян оголосив перерву.

Обрати Інгу Маковецьку першим заступником голови депутати матимуть змогу на наступному засіданні, яке, судячи з усього, відбудеться найближчими днями.

Коментарі
  • Інга Маковецька людина нової формації, – молода, порядна, принципова, а саме вона зможе додати “нової крові”, дасть можливість розвитку демократії, тощо. Те, що бурбачків-яценючків прокатали – це передбачено! Це зграя шакалів, які нажилися на війні та довели українців до повного зубожіння, фактично знищищили віру в майбутнє, працювали на Путіна! Що вони зробили для своїх земляків, для Буковини, для Чернівців? Та нічого! Тому, що це зграя, яка працює тільки на себе. Це кліщі на шкірі України. Це злочинці!!!! Зараз головне, аби ці злочінці не уникнули покарання! Слава Україні!

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи