У Вінниці пройде конкурс бороданів

Перший барбес-фестиваль “Борода Мусі Коцюбинського” відбудеться в листопаді в межах відразу двох фестів, повідомив УНН організатор заходу Олександр Шемет.
“Поки на втілення ідеї в життя чиновники шукають гроші, всі цікаві бородані Вінниці гуртуються у Фейсбуці в спільноті “Вінниця з бородою”, — сказав вінницький шоумен із натуральною бородою.
Фестиваль вирішили присвятити найвідомішому вінницькому бороданю — Михайлу Коцюбинському.
“Муся — це домашнє лагідне прізвисько Михайла Коцюбинського. Тому було б доречно провести фестиваль прямісінько на території музею Михайла Коцюбинського”, — пояснив Олександр Шемет.
У програмі фестивалю різні конкурси, наприклад, на найдовшу бороду у Вінниці, конкурс бородатих анекдотів, фотосесії бороданів, інсталяції, виставки тощо.
Довідка. У Давньому Єгипті право носити бороду мали тільки фараони. Але їхні бороди були штучними. Всі інші мали обов’язково голитися. Накладну бороду перевивали золотими нитками і підв’язували шнурками. Традиційно вона була схожа на котячий хвіст. А давні асирійці, шумери та перси всі без винятку носили бороди.
Коментарі
Це ж треба ії доглядати добре.