Чернівці потрапили у п’ятірку найромантичніших міст

15.10.2015

769d90e082b4b86c658e1ee9dc2b4a1fЧернівці назвали одним з п’яти найкращих міст для проведення медового місяця. Такий рейтинг опублікувало видання “Фокус”, пише molbuk.ua

“Маленький Париж… Саме так часто називають своє місто мешканці Чернівців. Ну а для молодят з усієї України Чернівці давно стали одним з найпопулярніших місць проведення медового місяця”, – пише журнал.

“Гарна архітектура, романтичні вулички, що зберігають у собі таємниці багатовікової історії… Одна з них – пішохідна вулиця Ольги Кобилянської, де не зустрінеш жодного автомобіля, а очі розбігаються від кількості затишних кафе і ресторанів”, – йдеться у публікації.

“У Чернівцях можна цілими днях гуляти по алеях і площах, заряджаючись позитивною енергією цього дивовижного міста. Але, звичайно, обов’язковим пунктом подорожі повинна стати колишня резиденція митрополитів Буковини і Далмації. Це місце фанати книг і фільмів про Гаррі Поттера часто називають “нашим українським Хогвартсом”. Але воно припаде до душі і тим, хто не захоплюється книгами Джоан Роулінг”, – пише “Фокус”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини