У Хотинському районі відкриють пункт оформлення закордонних паспортів
23.09.2015
Хотинська міська рада виділила додаткову площу для службових приміщень Хотинського УДМС, а також кошти у сумі 900 тис. гривень для проведення капітальних ремонтних робіт, які будуть закінчені в жовтні 2015 року.
Після завершення ремонтних робіт у приміщенні Хотинського РС УДМС в Чернівецькій області планують встановити робочу станцію з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, – повідомляє прес-служба ДМСУ Черінвецької області.
Протягом поточного року на Буковині відкрили робочі станції на базі Вижницького, Глибоцького та Сокирянського РС. На початку 2015 року в області працювало лише 6 робочих місць з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон: на базі Шевченківського РВ УДМС в м. Чернівцях, Сторожинецького, Новоселицького, Заставнівського та Кельменецького РС УДМС та в Управлінні ДМС України в Чернівецькій області.
Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.
Залишити відповідь