Чернівецька журналістка стала героїнею оповідання про манікюр, барабулю і, звичайно, улюблену работу

22.09.2015
Оповідання про чернівецьку журналистку написав відомий блогер і мандрівник Богдан Логвиненко. Свій твір він розмістив на особистій сторінці у facebook. За дві години оповідання зібрало близько сотні вподобань.
12047019_10152986267271783_8237444277963405677_n
Текст твору:
Вона головний редактор каналу Чернівецький промінь. Я був у Чернівцях один вечір і це була неділя. І от о 9 вечора в неділю я зустрів Марину з роботи і ми довго гуляли центром, сиділи і проводили паралелі між болотами праці на державних “столичних” каналах і регіональних.
Марина працює на приватному каналі і все там виглядає як на будь-якому сучасному телеканалі. Попереднього дня, в суботу, Марина теж була на роботі.
– Завжди є що робити, – каже вона. Мене захоплюють люди, які так віддано ставляться до вибраного фаху.
Марина не скиглить, шо має працювати більше за всіх, зрештою, я не знаю, чи справді більше за всіх, але світло на каналі за собою вона вимикала остання.
– Мені трошки набридли теми. – Каже вона. – Часом здається, що люди тут хмурі, бо дивляться оцю всю жесть по телевізору і переймають її на себе. А що робити, якщо позитивних новин дуже мало? Часом здається, що я й сама перетворююсь на похмуру і нерадісну людину.
Кожного дня Марина веде свою передачу і до неї в гості приходять різні спікери.
– Минулого тижня прийшов один кандидат в депутати. – Каже Марина. – Я його питаю: “який у вас план? що хочете змінити в місті?”, а він мені каже: “Не знаю, подивимось, як стану депутатом.” Навіть іноді не можуть сказати, чого вони йдуть в депутати. А нам це все треба слухати.
Я натомість уважно і зацікавлено вислухав, на які жертви йде Марина заради своєї роботи. А саме: час від часу ходить на манікюр. Раніше сиділа по три години і вмирала, а тепер знайшла годинні сеанси. Я поцікавився, в чому різниця.
– Коротше, той манікюр, шо годину – не такий надійний, в ньому барабулю не посапаєш. Тобто як бачиш, що хтось в барабулі колупається з манікюром – це значить тригодинний манікюр.
Так я дізнався про манікюр і сапання барабулі трішки більше від пані головної редакторки.
– Одного разу я йшла на манікюр і мене врятували! – З захопленням розказує Марина. – До мене підійшли троє і питають щось англійською. Я трохи відповіла, а тоді кажу, може російською? Вони – так-так. Виявилось, що вони з Латвії. Але не хотіли починати говорити російською тут. Я їх проводила по Чернівцях, показала місто. Так вони врятували мене того дня від манікюру.
Марина дуже класна і дуже весела. Хотілося б, аби в неї були позитивні герої і позитивні новини. Хотілося б, аби телебачення заряджало і мотивувало. Але для цього треба робити корисні і позитивні справи у власному містечку. Телебачення за вас їх не зробить”.

Коментарі
  • Марина. дійсно, класна, я давно це помітив. Вона
    веде діалог органічно, свободно, без всякого нажиму.
    Я люблю слухати ії розмови.
    Вона проста, але у неї висока культура спілкування.

  • Хтось дивиться в калюжу і бачить брудну воду, а хтось – бачить, як у ній відбиваються зірки. Чернівці -чудове місто і тут відбувається дуже багато цікавого і гарного. Гості з інших міст, з Києва, Львова, Одеси в захваті від того, що вони бачать у Чернівцях. Але Промінь і Марина, на жаль, бачать лише брудну воду у калюжі. Хоча сама Марина гарна дівчина.

  • Це гості Проміня розповідають про наше життя
    і як його зробити кращим.
    А Марина слухає і підтримує розмову.

  • Марина прекрасна журналістка і чарівна панна. Шкода, що про неї написано і виставлене на загал таке примітивне, нецікаве, безграмотне оповідання, хоча цей блідий текст неможливо назвати ані оповіданням, ані твором взагалі. Воно дуже низького рівня. У Марини усе ще попереду: достойна її професіоналізму робота, достойні її краси і розуму чоловіки, високого рівня вірші і проза.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини