Чернівецькі платники податків погасили майже 8 мільйонів боргів

21.05.2015

Протягом чотирьох місяців цього року в рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету платники перерахували 7,6 млн. грн., в тому числі до держбюджету – 4,5 тис.грн., а до місцевого – 3,1 тис. грн., – про це інформує Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернівці.

Для платників, які тимчасово зіткнулися з фінансовими складнощами, ефективною є програма розстрочення податкового боргу. Цьогоріч цією можливістю скористалось одне підприємство на суму майже 3,0 млн. грн.

Але, крім діалогу з кожним платником, який намагається вирватися з боргових пут, у чернівецьких податківців є чималий арсенал методів, які допомагають повернути борги державі.

Так, цьогоріч податківцями було направлено 27 інкасових вимог на стягнення було коштів з розрахункових рахунків підприємств – боржників, у податкову заставу описано майнові активи 13-ти підприємств на загальну суму – понад 7,0 млн. грн., для ініціювання погашення боргу у судовому порядку передано 16 матеріалів на суму 38,0 млн. грн. Одним із джерел погашення податкової недоїмки є і реалізація майна, яке знаходиться у податковій заставі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи