Чоловік намагався приховати від буковинських митників 37 блоків цигарок і лишився своєї автівки
09.04.2015
Сьогодні під ранок в пункті пропуску “Порубне” митного поста “Вадул-Сірет” під час здійснення співробітниками Чернівецької митниці ДФС спільного з представниками УСБУ у Чернівецькій області та прикордонного загону поглибленого огляду легкового транспортного засобу марки “Mazda” виявлено приховані від митного контролю тютюнові вироби в спеціально виготовленому тайнику – передній панелі автівки.
Таким чином, водій автомобіля, який слідував на виїзд з України, намагався незаконно перемістити через митний кордон України 370 пачок сигарет торгової марки “Viceroy” понад 5 900 грн.
Відповідно до складеного митниками протоколу про порушення митних правил підакциз та транспортний засіб вартістю 150 тис. грн. вилучено.
Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.












Залишити відповідь