Іван Рибак про вбогий скандал із університетом

20.03.2015

550d6f50a5df2b219b9ef25ee17fb0f3_XLСкандальний лист активістки Надії Бабипнської до ректорату, який завершився подачею від неї ж до суду і пікетом, який пішов до кабінету ректору, знайшов певний відгук і у депутатського корпусу. Народний депутат Іван Рибак написав на своїй сторінці наступне:

Шановні друзі. От читаю я який день поспіль сагу про боротьбу за отримання інформаціі про зарплату ректора ЧНУ і мимоволі на думку спадають бабусині розповіді про 50-і роки минулого століття, коли всім селом у скрутний час допомагали вижити і стати на ноги вчителю який приіхав до села і може навчити сільських дітей. Змінились часи. Вся інформація яка льється із ЗМІ немовби спрямована на те, що викладач повинен бути “голий і босий”.
В той же час шукаю інформацію про зарплату ректора Сорбони, Оксфорду та інших не менш шанованих навчальних закладів світового рівня, не можу знайти. Без образ, але напевно студентів тих навчальних закладів цікавить отримання ними освіти для перспективи іхніх майбутніх доходів і тому вони нікому в “кишеню не заглядають”.
Можливо краще піднімати питання корупціі у ВНЗ, саме у відносинах студент-предмет-викладач? Це інше питання, але ж ні, може вдарити по студентству. Я розумію, що мене зараз розпочнуть звинувачувати у всіх гріхах, але ж пишу бо завтра всеодно прийде, а відчуття сорому у людей які мають гідність залишиться”.

Від редакції: Цікаве за уваження Івана Рибака.  Від себе додамо: ніхто з студентів ніколи не піднімав питання хабарництва своїх друзів тому що, це аж ніяк не підвищує самооцінку, а приносить тільки неприємності. А їм потрібні  не неприємності, а самовідчуття. Якщо мета виморочна і не стосується життя безпосередньо пікетувальників, то значить вони просто хочуть підняти свою самооцінку. Дешево підняти. За раз. Але знаходяться спекулянти, яким це на руку. Якщо кілька сіреньких розумів можуть псувати імідж і нерви гиганстькій установі та провідним освітянам та науковцям краю. То, звісно, ми багато чого досягнемо)))

А чому журналісти  чи політики не підтримують ректорат?(ось Рибак тільки насмілився): у нас всі настільки зїхали з глузду, що поважають їх менше, аніж активістку Бабинську ???  Таки, голівка у громади бо-бо

Коментарі
  • І щоб зарплатня була мінімальна, і навчали не гірше ніж в Сорбоні, і подачку від студента не брав. То їхати чи шашешки ?

  • А що ви хотіли від кишенькових маріонеток кулявлобів студентів чи тих хто сам себе називає журналістом ? вони думають що все йде за їхнім “геніальним” планом – брехня , брехня, брехня…. гвалт ,гвалт,гвалт….. А толку для людей з цього ніякого, та ще й їм всім за це доведеться відповідати. Нові швондери виконують вказівки “хлєба і зрєліщ”

  • Прочитайте ст.79 Закону України “Про вищу освіту”!!! Мабуть Народний депутат І.Рибак віддав свій голос за текс цієї статті. А тепер, коли цей Закон вступив в дію, можна починати його невиконувати і займатися популізмом.

  • Закон України “Про вищу освіту”

    Стаття 79. Відкритість прийняття рішень і провадження діяльності у сфері вищої освіти

    1. Рішення та діяльність у сфері вищої освіти, крім інформації з обмеженим доступом, є відкритими. Інформація про процедури та результати прийняття рішень і провадження діяльності у сфері вищої освіти підлягає обов’язковому оприлюдненню на офіційних веб-сайтах та у засобах масової інформації, на інформаційних стендах та в будь-який інший спосіб.

    2. Обов’язковому громадському обговоренню у трудовому колективі та колективі осіб, які навчаються, підлягають бюджет вищого навчального закладу, його видатки та доходи, стан майна вищого навчального закладу та порядок його використання.

    3. Статут та інші документи вищого навчального закладу, якими регулюється порядок здійснення освітнього процесу, інформація про склад його керівних органів, а також бюджет вищого навчального закладу та річний, у тому числі фінансовий, звіт повинні бути оприлюднені на офіційному веб-сайті вищого навчального закладу.

    4. Вищі навчальні заклади зобов’язані публікувати на своїх офіційних веб-сайтах:

    1) кошторис вищого навчального закладу на поточний рік та всі зміни до нього;

    2) звіт про використання та надходження коштів;

    3) інформацію щодо проведення тендерних процедур;

    4) штатний розпис на поточний рік.

  • Вс е про що написано у вказаній статті, на сайті університету є. Де там написано, що треба вказувати зарплату конкретної людини?!
    Стосовно позиції студентів, то вони зараз перегибають палку. І спробуйте їм щось сказати чи оцінити реально об’єктивно, рівень їхньої “свідомості” одразу підкаже написати заяву та влаштувати пікет.

  • 1. Штатний розпис включає П.І.Б. і їх зарплатню.
    До речі, він повинен бути складений за загальним і, окремо, за спеціальним фондом, а також підписаний (обов’язково) у встановленому порядку.

    2. Згідно ст. 40 п.5.пп.12 Закону “Про вищу освіту” Органи студентського самоврядування “мають право оголошувати акції протесту”.

    Читайте Закони, які приймають але не читають наші депутати.

  • Шановний Сергію
    “перегибають палку” “это больно”.
    Може перегинають палку (краще палицю).
    У нас студенти свідомі, вони розумніші від нас.
    Відповідальність за них несе навчальний заклад якому вони довірилися.
    Ми хочемо в Европу, впроваджуємо Болонський процес, а за стінами ВНЗ студенти продовжують Оболонський…
    А де Учитель?
    Погано говорити про дітей, учнів, студентів не мають право батьки, вчителі, влада тому що ми винні в тому в чому їх звинувачеємо.
    Розуму нам і щастя нашому новому молодому поколінню.

  • Студенти вийшли на майдан .хотіли в Європу, як попередній дописувач написав хочуть впроваджувати Болонський процес,а краще напевно в них получається Оболонський,а тепер вони хочуть щоб ректор жив в гуртожитку и потрібно виконувати ВСЕ що хочуть студенти

    • Вы зайдите в ночные клубы и посмотрите на поведение этих убогих студентов – ходячие куски мяса, живущие за счет своих полоумных родителей-спонсоров.

  • Вищий навчальний зпклад це не магазин де є директор, мененжер і касир.
    Навчальні послуги, які надають ВНЗ це не бізнесова структура а заклад, який готує молодь до професійного життя.
    Відповідальність за студентів, де би вони небули (нічних клубах, на тролейбусній стоянці, підїзді), несе навчальний заклад в якому вони навчаються.
    Щоб це забезпечити треба залучити весь педагогічний досвід викладачів і авторитет ВНЗ.
    Якщо ВНЗ не гарантує і не визнає свю відповідальність за долю молодої людини, яка у ньому навчається, то треба добре подумати батькам, абітурієнтам який обрати вуз.

  • все вірно до миколи1 і після нічного клубу Мельничуку треба розвозити їх додому і це також входить в його з/п

  • Одно из самых адекватных требований, на первый взгляд – лавочки в коридорах. Я училась на геофаке и скажу вам,что лавки в узком коридоре – это нонсен. Когда курс переходит из аудитории в аудиторию – они только мешать будут. “Поколение, живущее по приколу” устало! После майдана, которым они подожгли страну. Лучше любовью занимайтесь, весна на улице! Не заметили?

  • Правильно говорит Марьиванна, молодость
    быстро проходит, займитесь лучше
    любовью, на дворе весна.

  • Эх, ребята, знаете, что значит любить
    свою страну – это значит быть профессионалом
    своего дела, не воровать и быть человечным,
    тогда мы можем поднять нашу Украину.
    Всё остальное от лукавого.

    • Недавно говорил с одним немцем. Он был крайне удивлен, когда увидел у нас на каждом шагу флаг Украины. Конечно, в стране война, и этим отчасти можно объяснить шквал жовто-блактиного цвета. Но только отчасти, ведь флагов у нас было немало и до войны. Немец такого не понял, сказав мне, что в своем городе, который не меньше Черновцов, он только в двух местах видел флаги Германии. Я тогда подумал, что, исходя из того, что собой представляет его страна, реальных патриотов там побольше, чем у нас. Просто наполненный сосуд не звенит.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини