Чернівецька телеведуча отримає нагороду від дружини Президента
Сьогодні у столиці Україні відбудеться VII Міжнародна конференція Українського форуму благодійників «Благодійність та волонтерство в дії: рятуємо, примирюємо та будуємо майбутнє», де представникам ЗМІ, які активно висвітлюють волонтерську діяльність за підтримку та розвиток благодійного сектору, буде вручено пам’ятні знаки «Голос благодійності»
Цю нагороду отримують ті ЗМІ і журналісти, за яких подали голос благодійні організації та волонтери з усієї України та люди, які отримують благодійну допомогу.
Таку відзнаку отримає і програма телеканалу «Чернівецький промінь» «Щоденник волонтера», до нагороди її представили волонтери ВО «Буковина – українському війську», про це повідомляє promin.cv.ua.
Ведуча програми Інга Маковецька отримає нагороду з рук Марини Порошенко. Пані Маковецька каже, що програма виходить щотижня з серпня минулого року, тож символічно, що у день нагородження маленький ювілей проекту –25-й випуск. Ведуча наголошує також, що над створенням програми працює увесь колектив каналу “Чернівецький промінь” разом із волонтерськими організаціями міста та області. Тож приємно, що волонтери вважають проект корисним та представили його до нагороди.












Коментарі
Заслужена нагорода. Дивимося його і подобається.
Інга на своєму місці. Поздоровляємо.
Ви – класні.
Програма супер! завжди її дивлюся!
молодий канал і дуже хороша програма
Дякуємо колективу телеканала “Чернівецький промінь” за співпрацю і за такий чудовий проект! Головне, що він працює!
Є реальна користь-люди звертаються і допомагають!Вітаємо!
Керівником та автором цього проекту є Міла Крупко. Вітаємо і дуже любимо її. Повертайся в Чернівці!
Молодці! Молодий і дуже талановитий колектив!Вітання Інзі!
х*йня, а не програма. даремно я гроші трачу на цей канал. пора закривати, бо не вигідно тримати цих лайдаків. ще й бешлей висить на шиї… скоро збанкрутую
А от дружина Президента так не вважає.
А насправді канал хороший та цікавий.
АТВА що роблять? Лижуть ж..у владі?
Щотижня дивлюся програму. Приємно, що відзначила жінка президента! Дякую тим, хто створює цей проект, бо він потрібний. Ведуча дуже гарна.
Вітаю Мілу і Інгу з перемогою! так тримати!