В межах третього етапу мобілізації призвуть приблизно 1500 буковинців

25.07.2014

мобілізація

Окільки ще на вчорашній день головний військовий комісар Чернівецької області Віталій Чурай не міг повідомити, яку кількість буковинців мобілізують в рамках третього етапу часткової мобілізації, ми поцікавились, яка ситуація в інших областях України. Стало відомо, що в Хмельницькій області до ЗбройнихСил у межах 3-го етапу мобілізації буде призвано 2000 подолян. Ще 1650 юнаків готуватимуться до строкової служби. Оскільки, за заявою військового комісара Чернівецької області, наразі до призову на Буковині готуються 1300 юнаків та враховуючи те, що за кількістю населення наша область приблизно на третину менша за Хмельницьку, то кількість мобілізованих складе трохи більше 1500 осіб.

Коментарі
  • Предлагаю Каспрука! Если у карателей кончаться продукты, они смогут его съесть. Хоть какая то от него польза.

    • А я пропоную не тільки Каспрука, а й разом всю міську і обласну владу. Все одно від них користі нуль, що вони є, що нема, лише витрати одні від них

      • Лучше слушать Елену, чем читать эту люмпенку Альону. Давай, Альона, мужчин на Восток, чиновников – нафиг! вот тогда держава развернется во всей своей мощи, да, Альона?

  • это все х*ня. Никого еще не посадили и НЕ ПОСАДЯТ, зае…тся всех сажать.Тюрем не хватит. И ментов не хватит ))))
    Кто НЕ хочет воевать , тот не пойдет. Родителям забить на угрозы жандармов.

  • Часткова мобілізація. Що треба знати, щоб ваші права не було порушено

    Отож, вам (вашому чоловікові) принесли повістку.
    1.Перш а все варто знати, що повістка вручається лише призовнику!!!
    Не передається через руки, не рахується врученою, якщо кинута в поштову скриньку, чи передана через сусідів, та родичів. Тільки з рук в руки. Тим більше не реагуйте на телефонні запрошення. До військкомату треба йти, якщо особисто призовник отримав повістку.
    2.У військовому комісаріаті не підписувати жодних документів не читаючи. Вам будуть розповідати, що складаються списки, анкети, опитування і тд. Не підписувати. Бо на енній сторінці припис непомітний, що ви погоджуєтесь на службу -добровільно. Якщо ви прийшли дійсно добровільно, з бажанням служити то вперед. В іншому випадку ніяких підписів.
    3. Якщо ж повістку таки вручили, то перш ніж бігти у військкомат, варто пройти самостійне незалежне обстеження в медичному закладі. Обов’язкова умова: заклад має бути державним!!! Бо медогляд у комісаріатах умовний, а точніше фіктивний.
    4. Чоловіків після 40 мобілізують, за умови, якщо вони військові офіцери, медики, офіцери запасу, МЧСовці, міліціонери, охоронці на державній службі з дозволом користуватись зброєю, які мають звання лейтенанта.
    5. Якщо раптом, вас забрали відразу, тож нехай родина починає збирати довідки: з місця роботи, про склад сім’ї, про підприємницьку діяльність (якщо такою займаються), медичні довідки і т.д.
    6. Людям з села, часом дзвонять голови сільради, за що отримують преміальні. Мовляв треба явитись у сільраду, де відразу вручають повістки. Такі дзвінки варто ігнорувати у прямому сенсі слова.
    7. Не полінуйтесь увімкнути диктофон, бо є реальна можливість, що вам запропонують відкупити за певну суму грошей
    І ще раз, наголошую ніяких добровольців. Уважно читати кожен папірець.

  • Брехня про 1500 чоловік. Самі вояки неофіційно називають цифру 3000 чоловік і кажуть, що для області це небагато – наберуть.

    В якості аргумента наведу наступне: рідко в яке село прийшло менше 100 повісток. Помножте на кількість сіл в області і отримає ще більшу цифру.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи