У МВС розповіли, як планувався замах на А.Авакова
7-9 липня під час передування міністра МВС А. Авакова в зоні АТО російські терористи готували на нього замах. Про це під час прес-конференції повідомив радник міністра МВС Зорян Шкіряк, передає УНН.
“Замовником і організатором замаху був безпосередньо І.Бєзлєр і його диверсійні групи мали здійснити замах. Вбивство планувалося у кілька способів. Це засідка, закладення фугасів чи теракт у приміщенні, де зупинявся А. Аваков, або ж за допомогою снайпера”, – зазначив він.
“Готувалися кілька диверсійних груп під керівництвом Бєзлєра які мали здійснити замах. Але завдяки отриманій інформації та дезінформуванню терористів злочин вдалося не допустити”,- додав З.Шкіряк.
За інформацією радника міністра МВС, всі хто брав участь у підготовці замаху на очільника МВС А.Авакова були ідентифіковані.
“Під час затримання одного із диверсантів громадянина К., який безпосередньо під керівництвом Бєзлєра мав брати участь у вбивстві Авакова, було знищено”, – зазначив З.Шкіряк.
“Інших учасників його групи було затримано. Іншу диверсійну групу було затримано співробітниками СБУ”,- повідомив він.
Нагадаємо, вчора повідомлялося, що на життя А.Авакова було скоєно замах. 7 липня радник очільника МВС А.Геращенко також повідомляв, що в Артемівську бойовики готували замах на А.Авакова і главу Нацгвардії С.Полторака.
Залишити відповідь