Ярош оголосив про створення Добровольчого Українського Корпусу

16.07.2014

Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош оголосив про створення Добровольчого Українського Корпусу, метою якого є боротьба з бойовиками на сході разом з державними силовими структурами.

Про це він повідомив на своїй сторінці усоціальній мережі Facebook.

– Саме тому був створений Добровольчий Український Корпус “Правого сектора”, йдеться у повідомлені. – Бойові підрозділи, учбовий центр,мобілізаційні пункти – така структура Корпусу на даний час. Всі, хто вважає себе бійцем силового блоку ПС, віднині переходять під командування Корпусу. Керівники силових блоків в областях повинні зголоситися до командування Корпусу з метою отримання відповідних наказів, інструкцій, доручень.

Дмитро Ярош нагадав, що отаманщина та анархія грають на руку ворогу та будуть жорстко каратися.

-Втягування у кримінальні розборки, “віджимання” бізнесів, тиск на українських підприємців заради власного збагачення, “кришування” корупційних схем та нелегального бізнесу – це дії, несумісні зі званням бійця Добровольчого Українського Корпусу “Правого сектора”, – наголосив лідер «Правого сектора».

Крім того, він наголосив, що ті представники силового блоку, які не ввійдуть до бойових чи територіальних структур Корпусу, будуть вважатися такими, що не мають стосунку до “Правого сектора”.

Командиром Корпусу призначили Андрія Стемпіцького, а Начальником Штабу Корпусу – Валерія Воронова.

– Закликаю партійців тимчасово полишити політику та покласти всі зусилля на боротьбу з терористами та сепаратистами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи