ЧНУ співпрацюватиме з вузами Фінляндії
23 червня до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з дипломатичним візитом прибули Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Ар’я Інкері Макконен та її чоловік Тімо Хелленберг. Поважних гостей зустрів ректор ЧНУ Степан Мельничук, впродовж зустрічі обговорили ключові положення майбутнього україно-фінського партнерства в галузі науки, інформує сайт ЧНУ.
У результаті діалогу учасники зустрічі дійшли висновку, що майбутня співпраця ґрунтуватиметься на таких галузях, як фізико-технічні науки, природничі науки (особливо – лісове господарство та гідроекологія).
Можлива також україно-фінська співпраця в галузях суспільних, політичних наук, філологічних дисциплін тощо. Наразі така співпраця – але в галузі туризму – добре налагоджена в сусідньому обласному центрі – Івано-Франківську.
Залишити відповідь