У Чернівцях буде створено музей постреволюції. Вперше у світі
Сутність нового проекту в тому, щоб увічнити не саму революцію, а те, що сталося безпосередньо після неї. Задум з подібною концепцією буде реалізовано вперше у світі.
Найбільший розділ буде присвячено українській революції 2014 року. Деякі експонати будуть мати місцеве значення, як-то: вже замовлена картина відомому художнику Холоменяку із сюжетом «Генерал Салагор повертається на митницю», крім того в музеї у розділі “Я за свободу” будуть розміщені скани фейсбучних сторінок особливо палких і відомих вболівальників подій із побажаннями опонентам, до того ж в експозиції будуть багато представлені портрети осіб із детальними біографіями, що отримали владу внаслідок видатних подій.
Планують зробити і всеукраїнську експозицію. Тому ж Холоменяку, наприклад, замовлено картину «Міністр Аваков із посадовцями пишуть звіт про загибель Сашка Білого» за мотивами відомої картини Рєпіна. Втім, багато експонатів буде присвячено не видатним особам, а постреволюційним змінам у житті звичайних людей. З тим, щоб показати, що конкретно отримали вони внаслідок революційних змін. Оскільки у Чернівцях вже двадцять років планують розвивати туризм, то автори проекту(серед яких шановані громадські організації та солідні меценати) сподіваються на успіх і затребуваність ідеї. Вважають вони, що експозиція матиме велике виховне значення і її будуть відвідувати школярі та студенти. Після створення експозиції її планують навіть зробити переїзною, з тим, щоб показувати у сусідніх областях. У подальших планах – більш глобальне розкриття явища революції. Будуть досліджені не тільки українська, але й найбільш відомі революції світу: кубинська, “арабська весна” тощо. Офіційна презентація проекту незабаром .
Крім документів та експонатів в музеї буде представлені мистецькі роботи, зокрема, розпис ” Дорога благих намірів”.
Коментарі
Нужно как-то художественно и красочно оформить
скачок цен.
и добавить фото убитых мирных жителей Одессы, Луганска, Мариуполя….
обовязково відео з цих подій і похорони загиблих