Порошенко за кілька днів скаже, як заспокоюватиме схід
Україна готова представити план мирного врегулювання ситуації на сході держави.
Про це під час спільного брифінгу у Варшаві з президентом США БаракомОбамою заявив новообраний президент України Петро Порошенко, передає власний кореспондент Укрінформу.
“Ми за кілька днів готові презентувати план мирного врегулювання ситуації на сході України”, – заявив Порошенко. Він підкреслив, що це дуже важливо для українців.
Президент також назвав дуже важливим запрошення України до відзначення висадки військ коаліції у Нормандії під час Другої світової війни, що відбудеться через декілька днів у Франції. “Це дуже символічно, адже ми теж хочемо розпочати процес мирного врегулювання в Україні”, – наголосив Порошенко.
Він подякував президентові США та американському уряду за підтримку реформ в Україні, допомогу в реалізації українських ініціатив в енергетичній сфері, співпраці щодо заходів з протидії корупції. “Ми дякуємо за демонстрацію солідарності з Україною”, – наголосив Порошенко.
Новообраний президент України також назвав дуже важливим те, що США та увесь світ не сприйняли агресію Росії проти України й окупацію нею Криму.
Залишити відповідь