У Чернівцях проживає 238 переселенців з Криму та східних областей України
Станом на 7 травня у Чернівцях проживає 238 тимчасових переселенців з Криму, Луганська, Донецька, Горлівки і Краматорська. Про це повідомила волонтерка, член міського штабу з питань переселення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які залишають Автономну Республіку Крим і м. Севастополь у зв’язку з військовою агресією з боку Російської Федерації Катерина Пономарьова.
Усі вони забезпечені житлом і харчуванням, однак запаси їжі у волонтерів уже закінчуються. Тож вони звертаються по допомогу до всіх небайдужих громадян. Приїжджі діти вже навчаються у чернівецьких школах і вищих навчальних закладах, дехто з батьків влаштувався на роботу у Чернівцях. Представники управління праці та соціального захисту населення міської ради і служби зайнятості вирішуватимуть питання працевлаштування інших переселенців.
Кримчан та інших переселенців, які приїжджають до Чернівців, просять реєструватися у Координаційному центрі, котрий щоденно працює у Чернівецькій міській раді. Це необхідно для обліку гостей та подальшого надання допомоги у вирішенні їхніх побутових проблем.
Координаційний центр знаходиться у кабінеті №109 на першому поверсі міської ради (тел. 55 38 45). Контактні дані волонтерів, які працюють над поселенням і наданням медичної допомоги біженцям: (050) 784 93 36, (063) 219 45 01.
Залишити відповідь