Народжені революцією громадські організації. Як знайти п’ять відмінностей?

23.04.2014

Автор: Альона Чорна

_DSC2281Перед виборами  на Буковині традиційними стали зустрічі різних громадських організацій. Яких так, чи інакше підтримують представники різних політичних сил. Сьогоднішня прес-конференція лідерів “Буковинської сотні самооборони” : Івана Храпко, Івана Гриника, Івана Попадюка пройшла за сприяння Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» та за присутності Віталія Мельничука. Що відразу викликало сумнів у аполітичності громадської організації.

Спершу лідери говорили про свої досягнення під час революції. Зокрема І. Попадюк розповів про правила поведінки в сотні. – До нас приїжджало дуже багато людей.  І в нас були чіткі правила. Один з пунктів – не вживати алкоголь. Чимало людей лякалися цього пункту. Але всі, хто був у нашій сотні дуже гарно себе показали. Наша сотня займалася всім чим можна було на революції. Жінки робили канапки, чоловіки були на барикадах, приймали участь в пікетах, мітингах, – повідомив свободівець І. Попадюк. І додав, що на Майдані відчував себе як вдома: “У мене там скрізь були знайомі. Ми завжди ходили в гості до представників чернівецького “УДАРу”, “Батьківщини”, допомогали один одному. Наші люди чітко відстоювали той час, який їм треба було відстостояти. Тобто було завдання відстояти дві години, вони стояли. Не дивлячись на те, який був лютий мороз.”

Долучилися сотники до різних чергувань: з ППС, ДАІ, з лінійним відділом міліції, а також й до спеціальних навчань на полігоні, в школі міліції тощо. З почутого відразу склалося враження дежавю. Бо щось подібне говорили ледь не всі революційні організації. Та поки пазли складалися воєдино, картину доповнив син Героя Майдану Василя Аксенина – Юрій, який є засновником Громадської організації «Буковинська сотня». Хлопець справедливо обурювався і питав, як ото дві організації з однаковими назвами будуть існувати? На що дорослі чоловіки  глузливо пояснили юнакові, що в них не просто “Буковинська сотня”, а  “Буковинська сотня за свободу”. До речі, яка на відміну від сотні Аксенина, ще навіть юридично не оформлена і не зареєстрована. Під час розмови дійшло до того, що І. Попадюк навіть звинуватив Юрія в тому, що він користається революцією. Щоправда як, так і не пояснив. Пропонуємо відео цієї консруктивної бесіди.


Аби чогось подібного не виникало, організація повинна вирізнятися. Чого поки що нема.

  Тому прошу Івана Храпко, Івана Гриника, Івана Попадюка назватити бодай п’ять відмінностей у меті і засобах їхньої організації від інших: “Правого сектору” “Самооборони”, “Буковинської сотні”… А також розповісти про співпрацю з ними. Відповідь цілком прогнозована.

Отож відмінності можна знайти тільки в назвах самих організацій. І лише за умови великої уважності!

Коментарі
  • що за цирк з цим хлопчиком? має папірець на Буковинську сотню , то хай тішиться. Тут люди наскільки видно з відео реєструют Буковинська сотня за свободу. А справи вже показуют самі за себе ,хлопчину прибили до себе федорук і бурбак,. навідміну ці хлопаки займаються реальними справами патрулюют і таке іншу, а хлопчина ходе з 15-20 гавкалами попід будівлі спецпризначення і гавкає бо так сказав всегда молодой камсамолец федарук

  • За что боролись, на то и напоролись. Там сотня, тут сотня. Где то еще сотня. На каждую сотню найдется другая. А пенсионеры скро здыхать начнут от дороговизны.
    Этим сотникам никогда ничего не доверяли, а теперь они хотят высшие назначения президента и правительства контролировать. Когда эти сотни все разойдутся, тогда в Украине станет нормально жить. А пока что все наоборот

  • Нехай покажуть яка то буде співпраця. Бо говорити на прес-конференціях не складно

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини