Курс гривні обвалили валютні трейдери 14-ти банків – С. Кубів (відео)
Стабілізацію курсу гривні обіцяє голова Національного банку. Степан Кубів пояснив: вартість національної валюти обвалили спекулянти.
Їх уже знайшли – це трейдери у 14-ти банках. Там наразі працюють інспектори НБУ. Посадовець не виключив, що у деяких фінустанов навіть можуть відібрати ліцензії за дестабілізацію. Додав також, що золотовалютні резерви для підтримання гривні використовуватимуть лише в крайньому разі.
“Резерви сьогодні порівняно до міжнародних стандартів не відповідають трьохмісячним запасам. І коли є спекуляція на ринку, треба не палити резерви, а боротися з порушниками, що ми й робимо”, – повідомив Степан Кубів, – “Гривня повинна коштувати сьогодні на рівні інфляції. Ви знаєте, по прогнозах, які є на перспективі, вони якраз на даний момент і підтверджуються. Завдяки спекулянтам і тим, хто займається відмиванням коштів, реальна ціна і девальвація трошки є неринковою”.
Коментарі
Нам від цієї заяви не легше.
А куди дивиться держава?