В Міноборони кажуть, що до 18 квітня розрахуються з мобілізованими військовослужбовцями

15.04.2014

До 18 квітня держава повністю розрахується з тими військовослужбовцями, які підпали під мобілізацію. Про це на брифінгу у вівторок повідомив заступник міністра оборони України Петро Мехед.

“До 18 квітня Міністерство оборони повністю розрахується за березень та перший квартал квітня з тими військовослужбовцями, яких мобілізували. Сума грошової допомоги буде варіюватися в залежності від військового звання та відповідно до посади, але, в середньому, це буде більше 2000 гривень”,- сказав він.

Крім того, заступник українського оборонного відомства подякував громадянам України, які зібрали майже 100 млн гривень на потреби армії.

“Я хочу подякувати усім, хто допомагав українській армії. Станом на 12 квітня від юридичних та фізичних осіб в рамках акції “Підтримай українську армію” на рахунки Міністерства оборони надійшло більше 98 млн 600 тисяч. З цієї суми 94 млн 455 тисяч – це грошові перекази на матеріально-технічне забезпечення, а решта – на медичне забезпечення Міністерства оборони України”,- резюмував П.Мехед.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи