У Будинку естетики та дозвілля провели поетичний вечір
26 березня у приміщенні КБУ «Будинок естетики та дозвілля м. Чернівців» відбувся поетичний вечір «Слова складаються у вірші», присвячений Всесвітньому дню поезії та 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. На заході виступали молоді та талановиті чернівецькі поети і співаки.
Зокрема, вірші класиків, а також власні поезії читали Іван Добруцький, Іванка Стефюк, Влад Нагибайло, Володимир Прайм, Ірина Манжос, Олександр Мельник та Елла Якубець. Більшість читців, які порадували присутніх виконанням поезії, є учасниками літературно-мистецького любительського об’єднання «Поверх буденності» Будинку естетики та дозвілля. А Олександр Мельник та Іван Добруцький у цьому році здобули перемогу на міському конкурсі читців, присвяченому пам’яті Т.Г. Шевченка.
З музичними номерами на вечорі виступили квартет «Класік», Ольга Ворохта та гість з Івано-Франківська, відомий автор-виконавець Віктор Пашник.
Увагу присутніх привернули дві виставки – книжкова та виставка робіт учасників арт-майстерні «Вузлик», на якій були представлені прикраси та корисні дрібнички ручної роботи.
Коментарі
Ребята и девчонки классные. Нравится. Молодёжь
цивилизованная, это нам надо, чтобы жизнь красивая
и достойная была. Так держать, таланты вы наши.