Фортель імені Кушнірика. Соціальний проїзний живе, як мінімум, до виборів(ВІДЕО)

26.03.2014

Автор: Захар Подкидишев

defaмитьultЗвістка про те, що чернівецькі перевізники фактично самовільно вирішили скасувати соціальні проїзні квитки викликала значне збурення серед населення міста. Але, на жаль, не серед ЗМІ.

«Чернівці Таймс», якщо звернете увагу, виступила єдиним активним критиком  цього рішення на буковинських медійних теренах. Усі опозиційні стали раптом провладними. Хоча рішення не  тільки вдарить по пенсіонерам у ці невеселі часи, але й по міському керівництву, що мало б бути очевидним.   І… зрозуміли таки) Цей факт нас направду радує.  Хоча міська влада була спершу налаштована рішуче  і планувала скасувати пільгу на догоду перевізникам(причому це було чи не першим питанням, що почали мусувати, коли був обраний новий секретар) все ж таки вирішила вдатися до маневру. В чомусь єзуїтського))) Але дієвого.

У  Ратуші усвідомили, що такий непопулярний крок паде негативною тінню не тільки на в.о. Я. Кушнірика, але й на провладного кандидата (ким би він не був) на виборах мера, які відбудуться 25 травня. І той кандидат просто приречений недорахуватися кількох тисяч голосів дисциплінованого пенсіонерського електорату. На нараді з перевізниками, до того досить млявий секретар міськради Ярослав Кушнірик, який напередодні усім виглядом показував, що розуміє перевізників, раптом ніби перевтілився і  проявив дива суворості та турботи про чернівчан. Далі послідував юридичний фортель. Пан Кушнірик нагадав, що у меморандумі, який перевізники підписували з міською радою є пункт, у якому говориться, що про своє небажання перевозити безкоштовно людей перевізники мають оголосити за три місяці до розірвання меморандуму.. І якщо вони прийняли таке рішення 12 березня, то до 12 червня все одно мусять возити пільговиків безкоштовно. Мовчазна пауза.

А вибори, як відомо, 25 травня.  Перевізники почали сперечатися як діти, давили на Кушнірика аргументами, які нібито мали б на нього подіяти. Подекуди досить смішними. Комусь не подобалося, що на проїзному стояв підпис Віталія Михайлішина, і вони, нібито, займалися його рекламою. Яка, в принципі, різниця, чий підпис стоїть на проїзному? Головне, щоб люди відчували увагу влади. Тим більше, що цієї уваги вони ось-ось і могли б позбавитися. Але виборча кампанія завадила утнути таку непопулярну штуку. Коротше, дуже швидко, майстри міського візництва зрозуміли, що рішення прийняте. Так що соціальний проїзний вижив.  

До речі, багато скаржилися перевізники, які обслуговують маршрути у Садгорі, що пенсіонери зловживають їхніми послугами. Таким хотілося б нагадати, що логіка соціального проїзного якраз і полягала у тому, щоб малозабезпечені люди мали можливість у певний час безкоштовно користуватися громадським транспортом у тих віддалених районах міста, де не їздять тролейбуси. 

Вирішили, що соціальний проїзний діятиме до 12 червня. А влада разом з перевізниками створить робочу групу, яка й вирішить його подальшу долю.

Коментарі
  • Та пані з другого відео, яка, вочевидь, є власницею маршруту №19, недоговорює.
    Їжджу маршрутом друге десятиліття. Не пенсіонер. Проїзд оплачую. АЛЕ ЖОДНОГО РАЗУ ТАЛОН ЗА ПРОЇЗД НІКОМУ ТУТ НЕ ДАЛИ, хоча пачки талонів (мабуть, для окозамилювання перевіряючих) лежать перед водіями. На наполегливі запитання, у чому справа, кажуть, що так розпорядився власник.
    То хто кого дурить??!!

  • Спасибі за захист пенсіонерів. З 10 до 15 і надалі
    повинні діяти соціальні. По- перше , автобуси в цей час напівпусті, а по- друге це не милостиня нам.
    Багато хто разбогатів на продане народне добро.

  • Ті перевізники теж будуть старі, життя змінюються ,
    і вони колись можуть опинитися в становищі
    незахищених верств населення. Все повертається
    на круги своя.

  • Оце і є вся ваша сутність. Для вас люди – не люди, а електорат. І по Фрейду. Вся ваша писанина стала яскравим підтвердженням факту, що ці соціальні проїзні ваш патрон Михайлішин вводив з розрахунку на підтримку електорату на виборах, а не з турботою про люденй. До речі, перевізники також люди, і такі ж чернівчани. Кушнірику ще у цій ситуації плюс, що не піддався на жодний тиск, а вирішив досконало вивчити всі можливі шляхи вирішення цієї патової ситуації, в яку завів популізм Михайлішина. Зрозуміло одне, що пенсіонери мають бути захищені, але не за рахунок збитків перевізників. Подивимося, який найде вихід Кушнірик і майбутній мер. А від вашого вистьобування чимось дурним тхне, а не щирою турботою про людей.

  • Від вашого комента чимось дурним тхне.
    Яка там думка була у Михайлішина нам пенсіонерам
    пофіг, по факту ми відчули турботу про себе.
    Щось ми не мали цього від других мерів. Ви проявляєте турботу про свою сім.ю,
    маючи надію , що вона відповість
    тим самим вам. Це теж по Фрейду?
    Ця влада як раз і подумала, якщо вона відмінить
    соціальні, то втратить багато голосів.
    Перевізники не мають збитків із-за пенсіонерів. І
    ви знаєте це краще за нас.

  • ІДЕЯ ПЕРЕВОЗИТИ ПЕНСІОНЕРІВ БЕЗКОШТОВНО ПРЕКРАСНО ПРАЦЮВАЛА ДВА РОКИ . НЕЛЕГКО БУЛО ЇЇ ВТІЛИТИ В ЖИТТЯ . ВЕЛИКА ЗАСЛУГА МИХАЙЛІШИНА І ЙОГО КОМАНДИ. А ВИ. НОВА. ВЛАДА КРІМ ВІДмІНЯТИ. ЩО. ЗРОБИЛИ? ЯК ЗАВЖДИ. ОБІСРАЛИСЯ ………

  • :)))))))))))))))))))))))))
    За безкоштовне перевезення повинна бути компенсація не “відсутністю хабара” а грошима, в той же час, вартість проїзду має бути економічно обгрунтованою для всієї громади міста.
    І немає чому тішитися супер перемогами неймовірно еффективного манагементу 😉

  • Між іншим, у Львові (де, до речі, зарплати вищі за чернівецькі та й відстані між зупинками довші, ніж у нашому місті) проїзд у маршрутках вартує 2 грн.
    У Чернівцях, нагадаю, від на 25% дорожчий за львівський з 2012 року. То наскільки обгрунтованим є плач перевізників??????????

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини