СПОЧАТКУ БОНУС))))
Золоті пари Буковини
Герман та Нінон Гессе(Ауслендер)
Зрозуміло, що саме Нінон із Чернівців. Про всяк випадок, Герман Гессе – лауреат Нобелівської премії з літератури. Нінон – третя дружина Германа Гессе, донька відомого чернівецького адвоката. Судячи з адресної книги, жила на теперішній вулиці Доброго, хоча у мемуарах чомусь стверджувала, що на Кобилянській(Панській)
Пауль Целан та його дружина художниця Жизель Лестранж. Ідеальна пара, яка в житті чомусь не стала ідеальною
Грегор фон Реццорі(проживав на теперішній вул. Фрунзе, а також десь неподалік Центральної площі, “28червня”, очевидно). У 1940 р. у нього конфіскували обидва будинки. Але помер він, маючи вже три: у Греції, Італії та США. Усе життя мріяв радувати жінок. Це у нього добре виходило. Навіть Бріжит Бардо згадує)))
ОРІЄНТИРИ. Красиво жити – не заборониш. Хоча “піск” міщанства звісно))) Гламурні журнали, які читали чернівчани у 1939 році. Напередодні. Кілька фотокопій.
Ну й нарешті до серйозного. ФОТО ЧЕРНІВЦІВ ЕПОХИ ЗЛАМУ. З журналів ” СССР на стройке, №9 1940р), трохи з газети “Радянська Буковина того ж року) Яке, якоюсь мірою виросло із несерйозного
Автопарк тодішнього губернатора. На справжньому автомобілі, який очевидно все ж таки був ( і не один), він чкурнув куди подалі від радянської влади
Фото з радянського журналу. Щось на кшталт: усе в порядку. Усі сміються, усі – задоволені
Панорама радянського міста)))
Марксизм-ленінізм за гроші
Нова радянська реклама.
І залишки старої
Чернівецьке пиво ” Бєрєса”. Останній схлип.
Попереду п’ятдесят років без приватних генделиків.
І ВІЛЛІ ПРАГХЕР. ТА ЧЕРНІВЦІ 1941 РОКУ.
Зустріч символів
Щось таке взірцове-показове. За наказом влади. тодішньої. Втім, мотивація тих, хто йде парадом, повірте, не змінюється ніколи.
Ще символи.
А це – справжня “родзинка”. Виставка буковинських ковбас 1941 року.
Ти диви, усіх повбивали, а щастя так і не настало. Як казав один старий чернівчанин: ідіот завжди бачить своє нещастя в існуванні іншого, а не в своєму особистому існуванні. Роззява у Синагозі на Університетській(тепер кінотеатр “Чернівці)”
Коментарі
Бачу історію . Фото підібрані блискуче, Дякую.
Фото та коментарі к ним дуже сподобалися.
Сподіваюсь, ще будуть.
У автора хороший вкус.
Красиво жить не запретишь- это для всех эпох.
Люди-то все худые на улицах. Приятно смотреть.
Де ви знайшли журнальні фото?
Де я знайшов журнали, краще) У краєзнавчому музеї та на ринку на вул. Зеленій
Чудово.