«Народний фронт» довів Чернівці до транспортної ізоляції (відео)

27.03.2019

Бурбак_Маршинці1Напередодні виборів Чернівецьку область відвідав міністр інфраструктури за квотою «Народного фронту» Володимир Омелян.

Але ні він, ні його попередник на цій посаді, однопартієць і чинний нардеп Максим Бурбак так і не змогли пояснити, чому саме за їхнього урядування Чернівці опинилися у транспортній ізоляції.

Подробиці у програмі «Репліка Вишинського» на телеканалі «Чернівецький промінь».

Comments

comments

Коментарі
 • Народний Фронт на чолі з Яценюком, Бурбаком, Салогором перетворили Чернівецьку область в рай для контрабандистів таких як, Кушнір, Слон і їм подібні. Цигарки фурами, ліс ешелонами, турецький контрбандний крам для Калинки також фурами. За три роки з половиною обікрали країну на ТРИ МІЛЬЯРДА митних грошей. Коли ж таке було в нашій області? Ганьба, стид і позор цим контрабандистам!!!

 • У пункті пропуску «Порубне» митного поста «Вадул-Сірет» співробітники Чернівецької митниці ДФС припинили спробу незаконного переміщення значної партії тютюнових виробів.

  БУЛО ВСЕ ДОМОВЛЕНО З САЛАГОРОМ. ВІН ЗНАВ ПРО ЦІ ЦИГАРКИ І КОНТРОЛЮВАВ. АЛЕ ДЕСЬ ЩОСЬ ПІШЛО НАПЕРЕКОСЯК. СБУ З ПРИКОРДОННИКАМИ СПРАЦЮВАЛИ ЧІТКО!!! АЛЕ ХТОСЬ ПОПАВ КРУПНО. І МИ НАВІТЬ ЗНАЄМО ХТО ЦІ ХТОСЬ…

 • все правильно. цигарки хлопнули погранці з сбушниками, а митниця в особах салагора жижияна і тофана мали забезпечити прохід цих цигарок через кордон.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Ангельський ректор у футлярі