В департаменті ЖКГ пояснили для чого змінюють смугу для руху транспорту на проспекті Незалежності (відео)

21.03.2019

3Відремонтованою частиною проспекту Незалежності на вихідних запустять рух автотранспорту. Для цього навіть вже нанесли тимчасову дорожню розмітку. І хоча на цій частині ще немає фінального шару асфальту, зміну смуги руху проводять для більшої зручності чернівчан. Натомість тим часом розпочнуть ремонт іншої смуги руху на Проспекті.

Чернівчани в соцмережах запитують, для чого відновлюють рух смугою, де ще немає фінального шару асфальту, мовляв не простіше завершити смугу повністю, а потім взятись за іншу.

Як пояснив директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей, завершальних робіт на тій смузі Проспекту де зараз встелили новий асфальт ще багато, і займе це практично місяць. Увесь цей час чернівчани б їздили розбитою частиною проспекту Незалежності. Тож для більш комфортного проїзду по вулиці та економії часу, смуги руху змінять. Тим часом ремонтники будуть капітально ремонтувати нову смугу і паралельно робити підготовчі роботи для нанесення фінального шару асфальту.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі