Привітання секретаря Чернівецької міської ради з нагоди свята Пурім

21.03.2019

Пурим-1953-и-мыДорогі чернівчани! Шановна єврейська громадо!

Щиро вітаю вас зі світлим святом Пурім, святом, яке звеселяє людські серця і дарує душевну благодать кожному іудею! Нехай це прекрасне свято подарує всім світло надії і посмішки, вогник натхнення і чудового настрою, нехай завжди поруч будуть надійні друзі та люблячі близькі, а життя йде рівною і щасливою дорогою.

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у справах, достатку, злагоди, радості, любові, миру та добра, Господнього спасіння і благословення. Дякую вам за любов до наших Чернівців! Дякую всім, хто своїми здобутками, успіхами примножує славу нашого рідного міста! Хай Пурім буде для вас завжди щасливим!

Хаґ Пурім самеах! Лехаїм!

Comments

comments

Коментарі
  • Дякуємо Василю Софроновичу за щіре та сердечне вітання. Віримо, що як колись Всемогутній спас єврейський народ через Єстер та Мордехая і знищив злодія Амана, так і завжди єврейський народ буде врятовано Творцем.

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Ангельський ректор у футлярі