Наливайченко: Справжня європейська інтеграція – це європейська якість життя для українців

19.02.2019

Валентин Н-коЩодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат у Президенти України Валентин Наливайченко відповідає на запитання, що йому ставлять у соцмережах.

Чому досі ані президент, ані прем’єр чи хтось з міністрів не склали звіт про свою роботу?

Відповідь очевидна – нема про що звітувати. Розповіді про те, що стало краще – це неправда. Ціни зростають, бюджетні кошти, які виділяються на ремонт доріг, освіту, медицину розкрадаються.

А найголовніше – інтеграція в ЄС та НАТО. Я справді наполягаю, щоб і президент і уряд відзвітували про те, що вони п’ять років робили для того, щоб виконати угоду про асоціацію з Європейським союзом. Які європейські зміни і стандарти вони впровадили в Україні? Не треба нам розповідати про віденську каву, ви нам розкажіть про українську каву. Де вона стала дешевшою? Де стали більші зарплати? Я вже не кажу про комунальні платежі…

Не виконується ключове європейське положення в системі юстиції, правосуддя – немає чесних суддів, Антикорупційного суду, немає покарань за корупцію у владі. Це не рух в Європу, це відкат назад. Ось, що робить вже п’ять років ця влада.

Я йду в президенти для того, щоб європейські стандарти були для українців і на українській землі. Для того, щоб європейські технології привозили сюди, і тут створювали робочі місця і запускали підприємства. Щоб українці заробляли тут, в Україні. Щоб наша молодь не виїжджала за кордон і не шукала собі краще майбутнє там.

Справжня європейська інтеграція – це європейська якість життя, європейські стандарти та гарантії, але для українців і в Україні.

Comments

comments

Коментарі
  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Технологія фальсифікації виборів