У Чернівцях планують закупити техніку для асфальтування доріг взимку (відео)

11.02.2019

маишна_асфальтуванняЧернівецька міська рада прагне випробувати нові технології під час укладання асфальту. Про це у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» заявив директор департаменту житлово-комунального господарства міськради Володимир Бешлей.

“Зокрема, у листопаді ми звернулися до міської ради з проханням отримати дозвіл на придбання в лізинг машини, яка здатна проводити ямковий ремонт при температурі до -10 градусів. Це чеська технологія, успішне використання якої ми бачили у Львові та вже встигли обмінятися досвідом її використання зі львівськими колегами”, – каже Володимир Бешлей.

Проте, ця технологія не з дешевих. Її вартість сягає більше 5 мільйонів гривень. Тож, машину планують придбати в лізинг, – пише promin.cv.ua.

“А поки що маємо час ухвалити остаточне рішення та визначитися, чи допоможе нам ця техніка краще підготуватися до наступної зими”, – каже Володимир Бешлей.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі