Рабінович: Чергове підвищення тарифів є непідйомним для більшості українців

11.02.2019

РабіновичЧергове підвищення тарифів є непідйомним для більшості українців. Про це заявив народний депутат і лідер «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його Facebook.

«Дорогі українці, зовсім скоро нас чекає черговий «сюрприз» від нинішньої влади – вже через два тижні всі ми отримаємо платіжки за комуналку за січень. І саме в них виявимо всю «любов» і «піклування» уряду. Впевнений, що ці «любов» і «турбота» вразять навіть найбільш непробивних прихильників чинної влади. Вона впевнена, що з українців все ще можна вичавлювати гроші: ще не всі засіки вони спустошили, не до кінця затягнули пояси. І тому за тепло в наших квартирах та будинках ми тепер будемо платити ще на 24% більше. І це при тому, що і так тарифи на тепло є непідйомними для більшості українців!» – заявив політик.

За його словами, причина подорожчання тарифів – це те, що корупційна влада прогнулася під вимоги МВФ.

«Чому все це відбувається? Все просто: якщо нескінченно красти бюджетні гроші, а дірки латати кредитами МВФ – неминуче опинишся там, де ми опинилися. Нинішня влада повністю продалася сама і продала інтереси нашої країни іноземним кредиторам, мета яких – вичавити з цієї території всі соки: відібрати землю, вивезти ресурси, а без того злиденне населення взагалі остаточно перетворити у вічних боржників без права голосу і думки», – констатував народний депутат.

Політик вважає, що тарифами влада знищує найбільш незахищену верству населення – пенсіонерів.

«Деякі з них вже зараз змушені віддавати всю або майже всю пенсію за комуналку. А після січневого підвищення платити за світло і тепло у них буде просто нічим! Люди будуть змушені або замерзати в холодних квартирах, або голодувати! По суті, прямо зараз влада влаштувала «легальний геноцид»: молодь змушують виїжджати за кордон, пенсіонерів дотискають низькими пенсіями і величезними цінами на продукти і комуналку. Якщо на майбутніх виборах, український народ зробить неправильний вибір, то в країні залишаться лише ті, хто потрібен для обслуговування режиму. Всі інші або поїдуть шукати кращого життя за кордоном, або просто вимруть, як би жахливо це не звучало», – підкреслив політик.

 

 

 

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Технологія фальсифікації виборів