Хто зруйнував чернівецькі дороги?

06.02.2019

дороги_ремонтДороги у Чернівцях капітально не ремонтувались вже десятки років. Тож, звісно, ямковий ремонт не може вирішити проблему в місті. Особливо ця проблема визріла в останні 4 роки, коли містом керував знятий за бездіяльність екс-мер Олексій Каспрук. Саме безгосподарність колишнього міського голови призвела до того, що за 4 роки його керування містом, чернівчани майже не бачили навіть ямкового ремонту, не говорячи про серйозний капітальний ремонт хоча б основних магістралей міста.

Тим не менш, завдяки ЗМІ орієнтованим на Каспрука, зараз стало модно «вішати усіх собак» на нову владу і на директора департаменту ЖКГ Володимира Бешлея. Як приклад, усю абсурдність ситуації показує опитування у групі «Стоп Хам Буковина» в мережі фейсбук, де запитали чи громада міста реально вірить, що тільки Володимир Бешлей винен у стані доріг по всьому місту?

На момент написання матеріалу 240 людей відповіли на це запитання ствердно. Тобто, 240 чернівчан, переконані, що за 4 місяці роботи в департаменті, 2 з яких зимових, Володимир Бешлей мав миттєво відремонтувати сотні кілометрів чернівецьких доріг, які роками перебувають в жалюгідному стані. Звісно, що адекватна людина, яка хоча б трохи вмикає логіку, розуміє, що це повна нісенітниця.

І хоча дещо більше чернівчан (248) вважає, що винні всі хто не проводив капітальні ремонти доріг з 1991 року, тенденція всеодно дещо лякає. Це опитування доводить наскільки легко чернівчани ведуться на маніпуляції «каспруківських» ЗМІ та відмовляються аналізувати і думати.

Сюжет 2010-го року про чернівецькі дороги

Comments

comments

Коментарі
 • Помниццца як екс-мер та екс-комуніст Федорук казав, що у поганих дорогах у місті винні комуністи, бо погано робили :)

 • І до чого тут Каспрук ! Дороги, кожного року після закінчення зими, мали жахливий стан, Але ж тепер у місті нові ” господарники” …Вони всім містянам показали як ” ремонтуються ” взимку дороги. Особливо проявив себе ВЕЛИКИЙ ГОСПОДАРНИК пан Бешлей В. ,який взагалі до цього лише займався самопіаром і підбурюванням бабусь до перекриття доріг на Калинівському ринку і т.п. , А тепер керує нашим житловим департаментом .ДА….

 • Зимой никто асфальт не разрывал, перекрыть половину Проспекта и разрушить Героев Майдана зимой самое настоящее вредительство.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Ангельський ректор у футлярі