Головного архітектора міста Наталію Хілько звільнили за систематичне невиконання службових обов’язків

06.02.2019

хількоСлужбове розслідування виявило численні порушення з боку чиновниці

Як розповів Василь Продан у коментарі ТРК «Буковина», таке рішення він ухвалив за результатами службового розслідування. Воно виявило численні порушення у роботі посадовиці, тож її було звільнено за статтею «Систематичне невиконання службових обов’язків».

Наталя Хілько була відсторонена від посади з 24 жовтня торік.

«Було проведене службове розслідування. За його результатами ухвалили рішення про звільнення. Було багато й інших моментів. Людина – чистий політик. Пані Хілько хворіла певний термін, тому цього не можна було зробити раніше», – сказав Василь Продан.

Наталія Хілько має намір оскаржувати своє звільнення у суді.

Нагадаємо, влітку 2018 року Наталя Хілько сама писала заяву на звільнення. Тоді у Чернівцях виник скандал через встановлення на Театральній площі кіоску для торгівлі морозивом. Чернівчани обурилися через появу цього МАФу. Містяни зареєстрували електронну петицію з вимогою його прибрати та звільнити головного архітектора міста.

Джерело: «Чернівецький промінь»

Comments

comments

Коментарі
  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Ангельський ректор у футлярі