У Чернівцях розробляються два нових тролейбусних маршрути

21.01.2019

тролейбусНині у Чернівцях триває підготовча робота із розробки двох нових тролейбусних маршрутів, один з яких з’єднає Гравітон з Проспектом, і іншій пролягатиме через Старожучківський шлях до Калинівського ринку.

Одним з ідеологів впровадження цих тролейбусних маршрутів є депутат Чернівецької міської ради Юрій Бурега, який у програмі «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів про їх важливість для чернівчан та міста.

«Навіть німецькі та швейцарські експерти, які з нами співпрацювали схвалювали новий маршрут, який сполучатиме спальний район «Гравітон з Проспектом, вулицею Комарова та Героїв Майдану. Як на мене, це прекрасний маршрут. Ну і звичайно на сьогодні важливим залишається сполучення з Калинівським ринком. Зараз розробляється тролейбусний маршрут через Калинівський ринок та через Старожучківський шлях, який з’єднає Гравітон з Прутом, з Дріжзаводом, і буде альтернативою маршруткам», – зазначив Юрій Бурега.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі