На Буковині п’ятикласники досі навчаються без підручників

17.01.2019

школаСтаном на 10 січня 2019 року для учнів 1-х класів Чернівецька область отримала – 90 603 підручника, що становить 92.8 % від загальної кількості.   Для учнів 5-го класу в Чернівецьку область завезено і розподілено по навчальним закладам згідно потреби 83 641 примірник, що становить 88,25%.

Як повідомили у Департаменті освіти та науки області, найбільше бракує підручників з предмету “Історія України”. Батьки школярів розповіли, що у 5 класах деяких шкіл взагалі жодного підручника з історії немає, вчителі викручуються, читаючи лекції. Слід зазначити, що для учнів 5-х класів Чернівецька область отримала згідно плану завозу всі підручники румунською та російською мовою.

Для учнів 10-х класів область 147874 підручники, що становить 92 % від загальної кількості.   Для дітей з особливими потребами цього року отримано 1075 підручників, – пише ІА АСС .

 

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі