Буковинських чиновників звільнили з посад за подвійне громадянство

16.01.2019

Два-паспортиСьогодні у Чернівцях відбувся брифінг за результатами діяльності Управління СБУ Чернівецької області у 2018 році.

Під час брифінгу начальник УСБУ в Чернівецькій області Руслан Сторожук наголосив, що минулого року декількох чиновників Чернівецької області звільнили через подвійне громадянство.

На цьому погорів начальник відділу з надання адмінпослуг у Герці і директор обласного держархіву. Останній попався ще й на хабарі. Розповів правоохоронець і про резонансну справу щодо хабара заступника міського військома. Його оштрафували на суму, близько 25 тисяч гривень. Ця сума менша за ту, яку вимагав у призовників, – пише АСС.

Також зафіксували 39 випадків посягання на цілісність України. Заборонили в’їзд 18 іноземцям, це і румуни, молдовани, і росіяни.

“Посягання на цілісність у висловлюваннях та вчинках. Зокрема, випадок із розповсюдженням карт і плакатів з Великою Румунією. По даному випадку досудове розслідування ще буде оприлюднено” – повідомив Руслан Сторожук.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі