Проблема поганого стану пасажирських перевезень полягає у не зовсім коректній політиці держави, – Василь Продан (відео)

30.12.2018

ПроданПроблема поганого стану пасажирських перевезень існує в усій Україні. Про це у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.

За його словами, частково причина полягає у не зовсім коректній політиці держави щодо місцевого самоврядування. Адже раніше пільгові перевезення підприємцям компенсувала держава. Нині ж держава лише призначає пільги, а їхню компенсацію перекладає на органи місцевого самоврядування, – пише promin.cv.ua.

«Це величезне навантаження на місцевий бюджет, з яким міській владі важко поратися. Водночас ми не збільшуємо вартість проїзду у тролейбусах та маршрутках. Відтак бізнес стає не вигідним для перевізників. І на цьому ринку залишаються винятково ті підприємці, в які вже є автобуси. Якщо бути відвертим, вони просто змушені залишатися і обслуговувати свої маршрути, бо не мають куди подіти придбані автобуси», – каже Василь Продан.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Технологія фальсифікації виборів

Останні новини