Волонтери творять новітню історію України, – Василь Продан

07.12.2018

продан2П’ятого грудня в Україні відзначили День волонтера. З самого початку військової агресії на Сході України волонтерський рух у Чернівцях набув неабиякого розмаху. Волонтери відправляють на передову військову амуніцію, одяг, продукти харчування. Також займаються медичною та психологічною реабілітацією учасників ООС, допомагають родинам загиблих.

На думку секретаря Чернівецької міської ради Василя Продана ці люди здійснюють титанічну неоціненну роботу та творять історію сучасної України.

«Волонтери – це ті люди, які першими стали і на захист Держави і на допомогу нашим військовим. Може хтось з них не міг іти воювати зі зброєю в руках. Дуже багато волонтерів жінки. Але ту роботу, яку вони зробили, вона неоціненна. Я думаю, що саме ці люди творять новітню історію України», – зазначив Василь Продан в ефірі програми «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь».

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Політичні торги і майбутнє «Свободи»