Замість «кулі в лоб» лідер «Народного фронту» отримав «ніж у спину» (відео)

04.12.2018

яценюкМайкл Щур на «Телебаченні Торонто» потролив лідера партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка.

Часи «кулі в лоб» минули, і тепер ледь не в кожному ефірі на телебаченні Арсеній Петрович жаліється на «ніж у спину».

Останнім часом відправлений у відставку за бездіяльність Олексій Каспрук досить часто поводить себе ніби він і досі мер. Він ходить на усі заходи і навіть вручає грамоти, за що чернівчани, по аналогії з Януковичем, прозвали його «легітимний» і натякають, що він забирає лаври у самопроголошеного бургомістра Дідуха-Кобзаря. Та виявилось, що в «Народному фронті» це не поодинокий випадок.

Арсеній Яценюк зараз мандрує по всій країні з міністрами за квотою «Народного фронту» і поводить себе ніби він діючий прем’єр-міністр. Він когось нагороджує, щось перевіряє і навіть вручає пожежні автомобілі.

Можливо це пов’язано з тим, що лідер «Народного фронту» сам визнає, що рейтинги його політичної партії пробили чергове дно.

«Рейтингу немає, рейтинг фактично на рівні нуля», – заявив Арсеній Яценюк.

Comments

comments

Коментарі
 • Чого це лисе чмо ще намагається робити розумний вигляд? Пісяй він і є Пісяй!!!

 • Люди, не дайте себе знову обдурити цим “володарям долі”! Бо вони знову вже розповідають про свої здобутки. Зупинили дефолт, тіпа.. Де СТІНА, Сєня?

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Ангельський ректор у футлярі

  Останні новини