Василь Продан розповів, чи звільнятиме начальника “Чернівцітеплокомуненерго”

15.11.2018

ПроданЗамість того, щоб займатися теплопостачанням дитячого садочку №28, начальник Чернівцітеплокомуненерго Олександр Меленчук поїхав до Києва.  Якщо протягом сьогоднішнього дня ним не будуть ним не буде вирішено питання подачі тепла до дитячого садочку, то секретар Чернівецької міської ради Василь Продан підніме питання щодо доцільності перебування Меленчука на займаній посаді.

«Що стосується ситуації по керівнику Теплокомуненерго, коли я заявляв, що звільню його, якщо не буде тепла в садочку №28. Бачу, що після цього робота активізувалася. І якщо збуде відновлено там теплопостачання, то, звичайно, зустрінемося з керівником, і після співбесіди з ним будемо приймати рішення по подальшому перебуванню Меленчука на займаній посаді», – зазначив Василь Продан під прямої трансляції у мережі facebook.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Міська афера: департамент без голови