Введення нових тролейбусних маршрутів зменшить монополію приватних перевізників

08.11.2018

тролейбусиВчора у Чернівцях відбулися вдалі випробування нового тролейбусного маршруту №9, який пролягатиме від Гравітону по вулиці Руській, Винниченка, проспекту Незалежності до готелю «Турист».

Після того, як цей маршрут буде запущено на постійній основі, Чернівці стануть фактично першим містом України, де відбудеться заміна автобусного маршруту на тролейбусний, де курсуватимуть тролейбуси з автономним ходом, або за іншою термінологією електробуси із динамічною підзарядкою.

Місто може в принципі відмовитись, за прикладом країн ЄС від дизельних автобусів, на перших порах – комунальних, та інвестувати в екологічно безпечний комфортний громадський транспорт.

У разі купівлі цих тролейбусів, місто буде мати найбільшу по Україні кількість електробусів з автономним ходом, що значно покращить якість та надійність роботи громадського транспорту, суттєво зменшить монополію приватних перевізників.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Технологія фальсифікації виборів